Kontakt

PR-Gruppen

Steen Knudsen
(Ansvarshavende)
Tlf.: 3190 4212
E-mail: steen-knudsen@outlook.com

Susanne Andersen
E-mail: susanne.andersen2@fredericia.dk

Grethe Hansen
E-mail: grethe123861@hotmail.com

Niels Dahl
E-mail: nielsdahl@profibermail.dk 

Anders Petersen
E-mail: andersdhpetersen@gmail.com 

Niels Mortensen
E-mail: nimo@profibermail.dk

Bankospillerne

Ella Tranberg

Tlf.: 4028 5522

E-mail: ellatranberg@gmail.com

 

"Imellem os"

Erik H. Petersson

Tlf.: 2119 9837

E-mail: ribehus@gmail.com

Politi

Thorbjørn

Tlf.: 4033 4306

E-mail: Tbr006@politi.dk

Opdateret 28.05.2019

 

Seniorfitness stolemotion

Aase T. Ørjan

Tlf.: 7586 0258

Jytte Mathisen

Tlf.: 2966 1953

 

Syklubben

Shamsiye Roofi

Tlf.: 2276 5690

E-mail: shamsiye.roofi@fredericia.dk

Café bibliotek

Lissi H. Lind

Tlf.: 4124 8242

E-mail: lissi.lind@fredericia.dk

Litta Poulsen

Tlf.: 6146 3538

E-mail: litta.poulsen@fredericia.dk

 

Kvindeklubben "Svanerne"

Susanne Andersen

Tlf.: 2972 5863

E-mail: susanne.andersen2@fredericia.dk

 

Porcelænsmaling

Gerda Andersen

Tlf.: 2185 4572

 

Socialt samvær "Hyggen"

Grethe Hansen

Tlf.: 6092 6461

E-mail: grethe123861@hotmail.com

Ungeklubben (8-14 årige) Klub Korskær

Gülsüm Karaca

Tlf.: 2093 5607

E-mail: gulsum.karaca@fredericia.dk

Camilla

Tlf.: 2068 4173

E-mail: camilla.ostergaard@fredericia.dk

Opdateret 28.05.2019

Den boligsociale helhedsplan

Anni Lindum

Tlf.: 4024 0236

E-mail: ali@boligfa.dk

 

 

Motionsforening

Louise Gyldenkrone

Tlf.: 2398 6297

E-mail: gyldenkrone3@hotmail.com

Lone Hartung

Tlf.: 4230 6483

E-mail: lone_nissen@hotmail.com

 

Strikkeklubben "Flittige hænder"

Ella Tranberg

Tlf.: 4028 5522

E-mail: ellatranberg@gmail.com

Foreningen Korskær

Kjeld Hansen

Tlf.: 5090 0885

E-mail: telmotango@gmail.com

 

Mødested for mænd "Mandegruppen"

Kahlil Raofi

Zemarai Falzi

Tlf.: 9126 8737

 

Sanggruppen

Litta Poulsen

Tlf.: 6146 3538

E-mail: litta.poulsen@gmail.com

 

Sundhedfremmegruppe

Grethe Hansen

Tlf.: 6092 6461

Susanne Henningsen

Tlf.: 3150 1724

E-mail: susanne.henningsen@sbb-net.dk